Je winkelwagen is momenteel leeg
met dit leuke mokje start je lekker de dag. Handgemaakt keramiek uit Nepal
Kun jij ook zo genieten van je kopje koffie of thee? Dan wordt je vast blij van dit leuke mokje van wit keramiek met een zwarte rand. Doordat ze met de hand worden gemaakt kunnen ze kleine onvolkomenheden hebben en is iedere beker uniek. Deze mokjes van keramiek zijn ook nog eens erg leuk om als bloempotje, kandelaar of waxinelichthouder.
Het aardewerk van Anna Nera wordt gemaakt bij een lokale, non-profit organisatie in Nepal. Deze geeft nu werk aan ongeveer 1000 ambachtslieden waarvan 90% vrouwelijk. De organisatie zorgt niet alleen voor werk, maar bieden ook medische zorg, pensioen, scholing aan kinderen en nog veel meer. Door dit mooie keramiek aan te schaffen haal je dus niet alleen een mooi item in huis, je draagt ook nog eens bij aan betere leefomstandigheden van de mensen in Nepal ♡
- materiaal: keramiek
- formaat: 7 cm hoog
- kleur: wit/zwart
- herkomst: Nepal
- handgemaakt met WFTO keurmerk
Anna Nera is een fairtrade lifestyle merk. De collectie is met passie gemaakt door ambachtslieden die alleen produceren voor Fair Trade-organisaties in Nepal en Bangladesh. Een unieke, duurzame collectie bestaande uit handgemaakte items.
Meer Anna Nera