Je winkelwagen is momenteel leeg
prachtige poster met een grafische print van strepen en punten op olifantenpoep papierLaatste poster. op = op
Deze grafische poster met strepen en punten is gemaakt van geschept papier waar olifantenpoep in is verwerkt. Het maken van dit geschept papier gebeurt op ambachtelijke wijze, waardoor papier, kleur en hoeveelheid structuur in het papier kan verschillen per vel. Het resultaat is elke keer iets anders en daardoor echt uniek...en nee van die olifantenpoep daar ruik je niets van. De grove penseelstreken worden op het papier gezeefdrukt en dit mooie grafische design past in ieder interieur.
- formaat: 50 x +/-70 cm
- materiaal: handgeschept olifantenpoep papier
- kleur: naturel/zwarte tekening
De poster wordt opgerold aangeleverd. Rol de poster niet terug, maar bespuit of maak de poster licht vochtig aan de achterzijde en wacht tot deze plat is geworden.
Doordat het papier gemaakt wordt van van olifantenpoep uit een nabijgelegen dierentuin, haal je met deze posters van NADesign een duurzaam product in huis.
NADesign maakt Net Anders gebruiksvoorwerpen en (woon)accessoires. Ontwerpen, soms alledaags, soms zeer specifiek, maar altijd met een andere kijk op de wereld
Meer NADesign
Items van productcarrousel