22 januari 2016 was het dan zover, na een lange tijd van voorbereiden ging maison KOOS live! Een droom die uitkwam, wat was ik trots! En nog steeds… maison KOOS is inmiddels uitgegroeid naar een online conceptstore met een mooi assortiment van originele en duurzame producten.
Allereerst de beste wensen voor 2021! Dat het maar een heel mooi & sprankelend jaar mag worden.
Het begin van het nieuwe jaar is altijd een mooi moment om vooruit te kijken maar ook om terug te blikken.
Helemaal trendy dit jaar de gedraaide kaarsen. Prachtig en je hebt ze in allerlei soorten en kleuren. En het leuke is dat je zulke mooie draaikaarsen ook makkelijk zelf kunt maken.
Over 2 weken is het alweer zover en is het 5 december. Pakjesavond: een avond vol ouderwetse gezelligheid en samenzijn met je familie. Maar misschien ziet deze avond er dit jaar voor jou wel heel anders uit, dan je het normaal zou vieren en kan niet iedereen erbij zijn. Je weet dit jaar niet hoe het loopt. Ook al zijn sommigen er niet bij, het is natuurlijk wel leuk om ze te verrassen met een lief brievenbuscadeautje.
Het is weer herfst en bijna 31 oktober. Alhoewel we dit jaar de kinderen maar niet langs de deuren laten gaan moesten er natuurlijk wel pompoenen uitgesneden worden en versieren we het huis met wat Halloween versieringen en maken we er met zijn vieren een gezellige "Halloween-feestje-at-home" van.